czwartek, 29 stycznia 2015

Zaproszenie na bieg

1 marca w Żyrardowie odbędą się dwa biegi, na które serdecznie zapraszam wszystkich amatorów fizycznej aktywności :)Będzie to rzadka okazja, aby pościgać się w centrum naszego miasta. Start i Meta obu biegów zlokalizowane będą na Placu Jana Pawła II w pobliżu Centrum Kultury.
W ramach imprezy można wystartować w biegu na 1963 metry lub na 5 kilometrów. Udział w krótszym biegu będzie bezpłatny, natomiast aby wystartować w biegu na 5 km należy wnieść opłatę startową w wysokości 15 zł. W zamian za to uczestnicy dostaną okolicznościowe koszulki, a na mecie pamiątkowe medale.
Głównym organizatorem jest oczywiście Stowarzyszenie Żyr.A.F.A. Żyrardów działające wspólnie z Urzędem Miasta Żyrardowa.


Ogólnopolskim inicjatorem i koordynatorem wydarzenia jest natomiast Fundacja Wolność i Demokracja, której już teraz pragniemy podziękować za możliwość zorganizowania takiego wydarzenia.
Biegi odbędą się w ramach miejskich obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Żyrardowie.

W ubiegłym roku startowałem w biegu organizowanym przez ww. fundację w Warszawie i mam bardzo miłe wspomnienia - Bieg Ludzi Honoru. Mam nadzieję, że w Żyrardowie wyjdzie nam to równie dobrze :)

Po szczegóły wydarzenia zapraszam na www.zyrafazyrardow.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz